Cenimy profesjonalizm i nowoczesność

SFERIS-Partner to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO. Nasz zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Marka SFERIS istnieje już na rynku od 11 lat, a od 2007r. jest częścią Grupy ACTION S.A, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Szaro-zielone logo SFERIS-Partner zdobi sklepy i salony partnerskie w całej Polsce.

Zespół świetnie przygotowanych Doradców w myśl hasła „Zaufaj Ekspertom" dba o satysfakcję Klientów oferując nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, ubezpieczenie produktów a także specjalistyczny serwis sprzętu komputerowego.
Rozwój sieci na obszarze całej Polski a przede wszystkim zadowolenie Klientów, to najważniejsze punkty naszej strategii.

Marka SFERIS jest laureatem znaczących konkursów:
• „Laur Konsumenta Dekady 2004-2014" dla najlepszych firm konkursu „Laur Klienta";
• „Złoty Laur Klienta" w kategorii „Sklepy Komputerowe" w 4 edycjach konkursu (2010, 2011, 2012, 2013).
• Miejsce w elitarnym gronie Gazel Biznesu za najdynamiczniejszy rozwój na rynku w latach 2010-2012;
• Laureat konkursu „Bezpieczny eSklep" latach 2011 i 2012, dzięki jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług.

Zaufaj Ekspertom!