Łącze miedziane
1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne
1 x SC ( Single-Mode 9/125um)
Łącze fizyczne
Tx-1310nm, Rx-1550nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m
Typ portów
RJ45 / WDM
Zgodność ze standardem
IEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość
200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LED
Tak
218,00 zł
Zapytaj o dostępność
Wymaga pracy w parze z FT-806B20
Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne1 x SC ( Single-Mode 9/125um)
Łącze fizyczneTx-1310nm, Rx-1550nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m
Typ portówRJ45 / WDM
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieZewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł)70 x 26 x 94 [mm]
Waga200 [g]
OpisWymaga pracy w parze z FT-806B20
wwwplanet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_806_a20 [www]
Orientacyjna waga brutto495 [g]
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.11100 [g]
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie20 [g]